• NASZA HISTORIA

Historia idei wyjazdów dla singli

Jesteśmy z Wami od 2007 roku, zorganizowaliśmy już 5 imprez sylwestrowych.

Pomysł Eskapady weekendowe powstał dokładnie 24 marca 2007 roku i spotkał się z żywym zainteresowaniem zapracowanych singli z Warszawy. Nasza pierwsza eskapada obrała sobie za cel weekendową wyprawę wiosenną w Beskid Sądecki (Pasmo Radziejowej). Oprócz osób z Warszawy dołączyli do nas również Polacy z czeskiego miasteczka Jablunkov (koło Czeskiego Cieszyna).
W 2007 roku zorganizowaliśmy ponadto kilka innych eskapad weekendowych, w tym: eksplorowaliśmy Beskid Niski, dwukrotnie Beskid Śląski i Pieniny, byliśmy na regionalnym gorolskim święcie w Czechach, zwiedziliśmy Ołomuniec, Czeskie Budziejowice, Czeski Krumlov, Mikulov, Valtice i Lednice, Jaskinię Macochy oraz Pragę, przez 8 dni zwiedzaliśmy Litwę, byliśmy na II Festiwalu Kultury i Tradycji Tatarów w Kruszynianach oraz spłynęliśmy kajakami Drawą i Rospudą.

Późną jesienią 2009 roku podjęliśmy się organizacji wyjazdu sylwestrowego do Wilna. Na nasz wyjazd zapisało się ponad 40 osób, dzięki czemu w miłej grupie mogliśmy zwiedzić: Troki (niezapomniana kąpiel w bani), Wilno oraz Druskienniki. Ten pierwszy wyjazd sylwestrowy do Wilna stał się impulsem do organizacji kolejnych imprez sylwestrowych: do Rygi, do Krakowa, narciarskiego wyjazdu w Sudety (do Nachodu + zwiedzanie Pragi) oraz do Berlina (ze zwiedzaniem Drezna i Poczdamu).

Imprezy wcześniejsze organizowaliśmy pod marką Eskapady.com, obecnie kładziemy nacisk na propagowanie imprez pod nazwą GoSingles.pl. W tym celu, obok polskojęzycznej wersji serwisu, powstają wersje w językach: angielskim, niemieckim i rosyjskim.


Dlaczego warto nas wybrać?

Posiadamy niezbędne doświadczenie turystyczne, poparte latami pracy przy organizacji komercyjnych imprez turystycznych, pracy w biurze podróży oraz pilotowaniu zorganizowanych grup wycieczkowych. Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję sprawdzonych ofert, przewoźników czy hoteli.

Małe grupy turystyczne

Realizujemy różnorodne programy turystyczne dostosowane do gustów mniejszej liczby osób, nasze grupy liczą od 7 osób, dzięki temu wzrasta szansa, że wyjazd zostanie zrealizowany.
Imprezy masowe (jak np. wyjazdy sylwestrowe) realizowane są dla większej liczby uczestników.

Przemyślane programy imprez

Nasze imprezy dedykujemy singlom w wieku od 30 lat (nie ma górnej granicy wieku). Preferujemy turystykę i rozrywkę na odpowiednim poziomie. Nie jesteśmy portalem randkowym, oferujemy możliwość wspólnej realizacji podróżniczych marzeń.

Wiele sposobów podróżowania

W zależności od wielkości grup i realizowanego programu proponujemy podróże statkami, samolotami, pociągami, autokarami czy busami. Mniejsze grupy ze względu na swoją mobilność mogą wybierać wariant kombinowany transportu, korzystając z ogólnodostępnych środków lokomocji.

Podróże do wielu europejskich krajów

Oferujemy wyjazdy do wielu krajów europejskich, zarówno głównymi szlakami turystycznymi, o których piszą przewodniki jak i bocznymi drogami, obfitującymi w zabytki dla koneserów.


Sylwester 2014 dla singli
BACK to TOP