• Sylwester 2014 dla singli
    SYLWESTER 2014

Sylwester 2014 dla singli i samotnych - 6 edycja imprezy

Dlaczego warto z nami jechać? Jest kilka powodów, przytoczmy najważniejsze.


Impreza tylko dla singli

W naszych imprezach udział biorą single z Polski i Polacy mieszkający w Europie. Kierujemy naszą ofertę do osób w wieku od 30 do 60 + lat.
W każdym przedziale wiekowym znajdą Państwo kogoś sympatycznego, z kim można potańczyć i porozmawiać.

Opieka organizatora imprezy

Na miejscu z Państwem przebywa organizator imprezy, który czuwa nad prawidłowym jej przebiegiem. Jest to osoba doświadczona w pracy z grupami turystycznymi.

6 lat doświadczenia

To już nasza szósta impreza sylwestrowa - dbamy o naszych Uczestników i ich dobre samopoczucie. Nie pozwalamy nikomu na smutek, gwarantujemy miłe wspomnienia.
Niektórzy podróżują z nami kilka lat z rzędu.

Zwiedzanie europejskich stolic

W czasie naszego wyjazdu zaplanowaliśmy zwiedzanie Wiednia i Budapesztu (w zależności od wariantu imprezy). Dodatkowo 01 stycznia organizujemy spacer po mieście Nitra oraz konkurs gry w kręgle.


Porównanie ofert sylwestrowych

Masz wątpliwości, którą imprezę wybrać? Proszę porównajmy oba warianty.

# Sylwester 4 dni Sylwester 5 dni
Start imprezy SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA 31.12.2014 (środa)
Powrót do Polski ----- 04.01.2015 (niedziela)
Ilość noclegów ----- 4
Co dodatkowo? ----- Zwiedzanie Wiednia i Budapesztu
Cena imprezy ----- 620 PLN + 80 EUR
Link do oferty ----- Sylwester 5 dni
Cena w PLN obejmuje: transport, noclegi ze śniadaniami i ubezpieczenie turystyczne.
Cena w EUR obejmuje: bilet wejściowy na imprezę sylwestrową*, 2 lub 3 kolacje oraz usługi lokalnych przewodników i wynajem kręgielni.

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.
Prosimy mieć EUR oraz forinty na swoje indywidualne wydatki.

*Bilet wejściowy na imprezę sylwestrową jest wliczony w koszt imprezy i zawiera: miejsce siedzące, pełne wyżywienie, muzykę DJ-a i muzykę lokalną, alkohol: 0,5 litra wina oraz lampkę wina musującego na osobę

Odpowiedzi na często zadawane pytania

Szósty rok organizujemy imprezy sylwestrowe dla singli i samotnych i z doświadczenia wiemy, że większość osób podejmuje decyzję o wyjeździe w 2 dzień świąt Bożego Narodzenia i po nich. Jednak już teraz (10 grudnia) możemy stwierdzić, że ilość wolnych miejsc na imprezie zmniejsza się z każdym dniem. Cieszymy się, że ponownie wiele osób nam zaufało.
Inaczej niż w latach ubiegłych stawiamy ograniczenie wiekowe - zapraszamy osoby w wieku od 30 lat. W każdym przedziale wiekowym: 30-40 lat, 40-50 lat, 50-60 lat i również po 60-stce będzie sporo osób, zarówno pań i panów. Każdy znajdzie dla siebie odpowiednie towarzystwo i jak uczy nas doświadczenie - wszyscy będą dobrze się bawić.
Zdajemy sobie sprawę z faktu, że osoby uczestniczące w imprezach dla singli chcą, by zachowany był odpowiedni parytet pań i panów. My również dbamy o to i z każdym rokiem zbliżamy się do ideału. Podczas imprezy sylwestrowej w Berlinie było 45 % panów i 55 % pań, co uważamy za bardzo przyzwoity wynik.
Aby zapisać się na imprezę sylwestrową proszę odwiedzić stronę: Rezerwuj miejsce na wyjazd sylwestrowy!
Otrzymamy wówczas od Państwa formularz kontaktowy, na podstawie którego wyślemy zgłoszenie na wyjazd wraz z informacją o płatnościach.
Odpowiadamy na zapisy na bieżąco - wysyłamy zgłoszenie oraz informację o płatnościach.
Standardowo czekamy 5 dni roboczych na wpłatę (w okresie po świętach okres ten ulega skróceniu do 1 dnia) i przez ten czas Państwa miejsce ma status zarezerwowanego. Brak wpłaty powoduje anulację rezerwacji.
Każdorazową wpłatę kwitujemy informacją mailową. Wpłaty w PLN zostaną również ujawnione na rachunkach, które wręczymy w czasie wyjazdu.
Masz inne pytanie? Kliknij!

Chcę się zapisać na wyjazd!

Zapraszamy wszystkich singli i osoby samotne od 30 lat do wspólnej podróży sylwestrowej. Prosimy nie czekać do ostatniej chwili z decyzją.
Liczba miejsc jest ograniczona (wielkość autobusu, liczba rezerwacji pokoi hotelowych). Maksymalnie 45 osób.

Zarezerwuj miejsce teraz!

Ile osób jest już zapisanych?

Statystyka zapisanych osób z podziałem na płeć i wiek.
Na dzień 29.12.2014 godz. 16:00 mamy 1 miejsce.

Sylwester dla singli film animowany


BACK to TOP